התפתחות אישית, רפואה הוליסטית
החיים כדרך - הדרך לחיים!
דרך למודעות עצמית
מדורי האתר
החלפת גגות רעפים, פינוי אסבסט שירותי טקסט ותסריטאות קלאב הוטל אילת עוצמת הרכות מים חיים
   בארי לונג דף הבית   »   ספרי "מדף"   »   בארי לונג "רק הפחד מת"

ספר מאת בארי לונג "רק הפחד מת"

ספרו של בארי לונג "רק הפחד מת" במהדורה שלישית ומחודשת! תרגום - ניצן מיכאלי.

רק הפחד מת
"אני עומד לקחת אותך בחזרה אל הרחם, אל המקום שבו הכול התחיל, למקום שממנו הגוף עצמו הופיע. לשם כך לא נזדקק לפסיכיאטר, מהפנט או מומחה כלשהו. נזדקק רק לאמת ולתשומת לבך העניינית. כל תוספת תהיה הטעיה של האישיות..."

בשפה פשוטה וישירה מוביל בארי לונג את הקורא דרך עצמו אל מקום שמעבר למילים, רעיונות או דמיון.אילו אינם מאמרים פילוסופיים מופשטים. לאנרגיה הטמונה בדפים אלו יש את העוצמה לשנות חיים, ובארי לונג מראה לקורא בבירור כיצד לעשות זאת.
ניצן מיכאלי
ספטמבר 2010

לרכישת הספר


בארי לונג (1926-2003), אחד המורים המקוריים והמרתקים של זמננו, לימד ברחבי העולם במשך 35 שנה ונודע בגישתו הישירה, הפשוטה ומעל הכל, היעילה. בארי לונג כתב 15 ספרים שתורגמו ל-11 שפות ומשנתו מקיפה את כל תחומי החיים, החל מאהבה, זוגיות וגידול ילדים, וכלה במדיטציה ותודעה אוניברסלית.

Barry Long: What is freedom?
מתוך הספר "רק הפחד מת":

בכוונתי להראות לך את טבעך האמיתי, הטבע שעימו נולדת, ואת טבעך השקרי – תשתית אישיותך ומקור סבלך. כך תראה באור חדש את תפקודו הגאוני של הטבע; תראה איך נפרדת משלמותו הטבעית ואיך תוכל לחזור ולחיות עימו בהרמוניה.
בכוונתי להראות לך מיהו "אני" - האני האמיתי – הישות שמאחורי המסכה ומעטה האישיות. אתה תחדור לתוך תת המודע שלך, למקום שבו שוכנת האמת, תתחיל לקחת אחריות על חייך.

אין סבל באירועים
כל הסבל נמצא בך – בעמידה על זכותך להיות אומלל מכיוון שדברים השתנו, כפי שחייב לקרות. איש אינו יכול להימלט ממאורעות החיים. אבל האומללות מעוורת אותך; אינך רואה שאירועים קשים נועדו לזעזע אותך, לעורר אותך ולהראות לך את אמת החיים. זוהי התכלית של נסיבות החיים שגם אותה בחרת לשכוח.

מה שנורמלי אינו טבעי
המצב הטבעי של כל גבר ואישה הוא שמחת חיים פנימית. מתחת לרגשות התזזיתיים, הנורמליים, הינך שמחה. ובניגוד לכל מה שנורמלי, לאושר טבעי או לשמחה פנימית אין צד שני.

לראש הדף
   תלמידים ומורים דף הבית   »   ספרי "מדף"   »   בארי לונג "רק הפחד מת"

ספרי "מדף"


Facebook
derech.net@gmail.com       08-8596831     
בנייה וקידום האתר    BinyaNet SEO - קידום אתרים באינטרנט     כל הזכויות שמורות
Valid HTML 4.01 Transitional